Osobní rozbor dle principů Atlantské Kabaly

Klíč, který otevírá mnohá tajemství vašeho života.

Kabala se řídí kosmickými zákony. Díky ní dokážeme nahlédnout do plánu naší duše.  Nic totiž není náhodné a vše má svůj smysl. Je v tom řád a soulad.

TOUŽÍTE ZNÁT ODPOVĚDI NA TYTO OTÁZKY?

  • Proč jsem přišla na Zemi?
  • Co se mám naučit?
  • Lze změnit mé zdraví, vztahy?
  • Znám všechny své talenty?

Kabala vám je může poskytnout

Kabala vychází z data narození a vašeho jména. Řídí se zákonitosti vesmíru i přírody.  Je základem pro astrologii i numerologii. Čísla i písmena jsou mystická a posvátná. Lze z nich číst. To už věděli i v dávné Atlantidě.

Co vám přinese Kabala a její výklad

Ukáže vám jiný úhel pohledu na život. Na to, jak vlastně vnímáte svět. Z řeči čísel a písmen se dozvíte o svých talentech i o učebních úlohách. Pomůže vám pochopit sama sebe, své silné i slabé stránky.

Zjistíte, že jméno, s kterým každá duše přichází, si vybírá sama. Pomáhá jí totiž splnit to, co si předsevzala.

Jak vám mohu pomoci najít klíč k osudu?

Abych mohla vytvořit rozbor, potřebuji znát celé datum vašeho narození, křestní jméno (jména) a rodné příjmení. Díky tomu mohu vypočítat číselný kód, který je pro mně klíčem, díky kterému vám připravím analýzu jména. Podíváme se na to a jakými dary a talenty můžete nakládat, co se v tomto životě potřebujete naučit. Proč máte některé zdravotní trable, jestli umíte využít svou intuici a mnoho dalšího.

Dostane do ruky mocný nástroj - osobní schématický rozbor.

Uvidíte sami sebe, jak se možná neznáte.

Získáte i svá "šťastná čísla". Každý totiž máme dny, ve kterých k nám přichází více energie a je škoda o nich nevědět.

 

Vyber si svůj klíč

Základní výklad
1000 Kč
Numerologický rozbor jména. Co chce zažít vaše duše. Energetický obraz – Váš potenciál a Vaše úkoly. Konzultace 30 min + písemné vyhotovení (6 -7 stran A4)
Poznat sám sebe
2400 Kč
Numerologický rozbor jména. Co chce zažít vaše duše. Energetický obraz – Váš potenciál a Vaše úkoly. Materiální strom života, spirituální strom života, dny s velkým potenciálem. Konzultace 30 min + písemné vyhotovení (10-12 stran A4)
Poznat svůj rod
3600 Kč
Numerologický rozbor každého člena rodiny. Rodový systém v energetickém obraze a materiálním stromě života. Ukazuje co "dědíte" v rámci rodového systému a jak to změnit.

Chcete se dozvědět víc o sobě nebo toužíte po neotřelém dárku?

A co výklad Kabaly?

Zajímá vás jak se k sobě s partnerem hodíte a co máte společné?

I na to umí Kabala odpovědět.

Kabala rodu mi ukázala, jaké mají jednotliví členové naší rodiny zátěže, úkoly a hlavně také dary. Spoustu aha momentů, vše sedělo na to, jak to ve skutečnosti je. Pokud nechápete, proč jsou třeba některé vztahy tak složité, tak kabala je právě jednou z analýz, která vám umožní pochopit a začít respektovat. Od té doby, co jsem byla na rozboru u Martiny, jsem se začala soustředit na své dary, ale i na to, co mi nejde a díky tomu posouvám hranice svých možností. Martinu vřele doporučuji!
Míla HlávkováLektorka Loona Dance, Astroložka https://www.vykladhoroskopu.cz/
Výklad z Atlantské Kabaly. "Poznat svůj rod". Už několik měsíců totiž přemýšlím nad konstelacemi a tohle mi přišlo fakt zajímavý, zjistit s čím jsme do naší rodiny každý přišel. Domluvily jsme si termín a když se blížil, měla jsem docela smíšené pocity. Co když se dozvím, že se sebou nemůžeme vydržet? Co když můj drahý muž bude úplně nevhodný, jak s tím naložím? A co děti? Jak se s námi cítí, třeba je úplně zašlapáváme do země? A má to vůbec smysl, když vlastně svojí rodinu znám. Martina mi zavolala a všechny otázky byly zahnány jejím příjemným hlasem a laskavou energií, kterou do rozhovoru vložila. Objasnila mi s čím jsme do naší rodiny přišli, co v ní tvoříme. A co se od sebe navzájem učíme a získáváme, čím a jak se můžeme podpořit. Měla jsem dost otázek, které mi Martina trpělivě odpovídala. Během rozhovoru jsem měla pocit, že mluvím s dávnou kamarádkou. Hlavně přesně a dokonale popsala a pojmenovala naše soužití, vlastnosti, co kdo přináší, jaký kdo je. Bez hodnocení, naprosto přirozeně. Díky výkladu jsem zjistila, na čem můžu dál pracovat sama u sebe. Našla jsem odpovědi na mnohé otázky: PROČ? ... to tak dělá? ... cítí? ... jde mimo něj/ni? .. nechápe? Zjistila jsem, že i kdybych byla 1000x jiná matka, tak ty děti to budou mít pořád stejně. Vidím teď mnohé souvislosti, které mi dávají smysl a zapadají do sebe. Doporučuji všem, kteří chtějí v rodině nebo týmu najít harmonii a pochopit " některá proč".
Ludmila Kotalíková
Nikdy se mi moc nelíbilo mé jméno Barbora, proto používám zkrácenou verzi Bára. Myslela jsem si, že je to proto, že zní tvrdě. A ejhle, je to všechno jinak. Nejen tohle jsem se dozvěděla z neuvěřitelného výkladu kabaly od Martiny Jungrové. Martina mi vysvětlila, proč se mi některé věci dějí a některé ne. Co si z toho mám vzít. Kam směřovat svou energii, aby to bylo mnohem efektivnější. Kam ji naopak nesměřovat. Na co si dát pozor. Byla jsem v úžasu, když několikrát použila "moje věty". 🙂 Určitě doporučuji využít varianty pro celou rodinu anebo třeba tým. Věřím, že i vám vyrazí dech jednotlivé souvislosti v komplexním výkladu. Navíc je Martina velmi příjemná žena, která vás nabije úžasnou energií a máte pocit, že se znáte věky. Jediné, co mě mrzí, že jsem si výklad nenechala udělat dřív.
Bára Skálová
Ráda bych všem rebelkám, drakům i čarodějnicím doporučila spolupráci s Martina Jungrová. Propojení vibrací jmen, numerologie, Atlantské Kabaly a samotné Martiny, zaručuje úspěšné pochopení jak hlubších souvislostí duše, tak i celkového pohledu na život. Obdržela jsem celý rodinný rozbor a 1,5 h kulila oči, co všechno Martina umí vyčíst a hlavně jak přesně se jí to povedlo. Dostala jsem rady na cestu pro sebe a své děti a pochopila naše celkové propojení. A to je pro mě největší odměna. K tomu všemu dodám, že má úžasný projev a věnovala se mi nad rámec mého očekávání. Bylo skvělé mluvit s někým, kdo si nemyslí, že jsem blázen, když mu sdělím, že mé děti mi prostě svá jména oznámily, ještě než se narodily. Marti moc děkuji za tvůj čas.
Denisa Dvořáčkoválektor https://dartenglish.cz/