Abyste nikam nemuseli 🙂

Cvičení pro lenochy

Jednoduché cviky s videonávodem. "Cvičit" můžete i v posteli. Zjistíte, že za pár minut lze zrelaxovat i načerpat energii.
Chci si zacvičit

Příběh duše

E-Book? Především průvodce na cestu životem.
Stáhnout zdarma

Reference

Už patnáctým rokem pracuji jako cvičitelka. Dostal se mi do hledáčku e-book s názvem Cvičení pro lenochy od Martiny Jungrové. Tento název mě zaujal, proto jsem si e-book přečetla a cviky vyzkoušela. Je to chvilka a člověk zjistí, jak opravdu důležité je to, jestli se umíme na chvilku zastavit a uvědomit si, jestli správně dýcháme...Tyto cviky sice znám, ale nějak jsem na ně zapomněla, proto děkuji za toto milé připomenutí.
Olga Šebestová, autorka projektu Fit s kalanetikou, www.olgasebestova.cz
Naprosto skvěle udělaný e bok, který vás krok po kroku provede vaším já...ukáže cestu k sebepoznani a uvědomění si sama sebe...A který všem mohu doporučit, protože nejen že pomůže ten krok udělat, ale více méně sama chcete udělat i ty další kroky..
Hanka Kuklová
Ahoj Marti, moc díky za poslaný eBook. Je to čtení, na které musí člověk najít vhodný okamžik. Mít dost času a zároveň klid, který dovolí vnímat řádky eBooku naplno. Zastavit se nad nimi, zamyslet se a vstřebat je. Ale ten čas tomu věnovaný se rozhodně vyplatí a stojí za to!!! Musím říct, že za poslední roky jsem si k hodně věcem už taky došla, ale po přečtení eBooku jsem si nejen uvědomila další důležité momenty, ale vše se mi i krásně pospojovalo. Rozhodně doporučuji všem, kdo by rádi udělali ve svém životě změnu! Tento eBook vám ukáže jak! Pak už je to jen na vás! Děkuji Marti.
Katka Novákováwww.detizezkumavky.cz