Jak hluboko je dno

Jak hluboko je dno, aneb jak si natlouct ústa díl 1157 (minimálně 😊)

Vývoj duchovní, duševní a spirituální nenaplánujeme.

Nebo jo?

Já se pokusila 😊 jak to dopadlo? Domyslete si sami. Protože plést se Bohu a vlastní duši do řemesla bývá ošajstlich.

To totiž bylo období, kdy jsem měla pocit, že by to chtělo nějaký ten vnitřní posun  a protože lahvička na Autopatii odpočívala dlouho bez užitku, sáhla jsem si pro ní.

Kdo neví, na jakém principu autopatie funguje a metodu, pokusím se ve zkratce objasnit. Jde o něco podobného jako je homeopatie, jen s tím rozdílem, že použijete část sebe, jako preparát. Díky lahvičce vytvoříte potřebné ředění a následně použijete.  Kdo se chce dočíst více, odkazuji na stránky autora metody p.Čehovského.

 

Tak si nachystám vodu, roušku, lahvičku, protože já se chystám na autopatii z prány. Začínám na 4 litrech protože tohle číslo vnímám jako důležité pro mě osobně. Nic víc za tím nehledejte.

Večer usínám jako mimino, budím se odpočatá se spoustou energie. Opojena nadšením přemítám, kdy si dám opáčko. Stejně jako u homeopatie neexistuje přesný návod kdy, kolik a jak často… Každý jsme originál a tak je to pokaždé malinko jinak.

 

Já si dávám repete po týdnu. Nic se neděje tak čekám ještě 3 dny… co kdyby, nic se nemá přeci uspěchat. Víc trpělivosti sama se sebou nemám a dávám ještě další várku ve vyšším ředění.

Ráno se budím s pocitem, že tohle je trochu mimo moje očekávání. Nevadí, jdu na Kraniosakrální terapii, všechno zaintegruju, to bude dobrý, uklidňuju sama sebe. No asi by bylo, kdybych dodržela vlastní doporučení a když se sebou něco dělám, mám odpočívat, chodit hodně ven, a mít dostatečný pitný režim.

Ale to se týká klientů…. Já to přece dám 😊 Že tohle je program, který má hlava čas od času vytáhne ven, je vám asi jasné. Mě s odstupem taky.

Takže já šla pracovat. Pravda, byly okamžiky, kdy jsem si říkala, co asi bude dělat klientka až sebou seknu. Dopadlo to dobře, odpadla jsem až večer, zato totálně. Horečka střídá zimnici. Tak tohle sama nedám. Pomoc přichází v podobě mé dobré víly a bachovek. Přihazuju tkáňové sole, míčkování a dýchání. Tuhle intenzivní bolest celého těla už znám z pobytu ve tmě. Tehdy jsem měla jen svůj dech.  Po pár dnech se pomalu a jistě otřepávám a dávám si záměr. Vše další v laskavosti. K sobě, k svému tělu.

A protože Velikonoce jsou za dveřmi, přeji vám, ať vaše případné znovuzrození je v lásce a laskavosti.

Čarodějka na plný úvazek. Pečují o tělo i duši. Dotekem, vůní, homeopatiky, slovem. Díky svým znalostem a schopnostem pomohu i vám na cestě ke zdraví a spokojenosti.