Migréna, prokletí našeho rodu

Tentokrát to nebude nic zdravotního, žádné typy: „Jak na migrénu bez léků“, ale spíš o tom co máte doma společného.

V rámci genetiky by se dalo spekulovat o genovém zatížení a o geneticky podmíněných onemocněních.

Pro mě bylo celkem překvapením, že velkou část nemocí mohu vyčíst už při výpočtech a při výkladu Kabaly.

Protože mě hodně zajímá jak tohle všechno funguje v rámci celé rodiny, mám-li dost dat a klient o to stojí, tak třeba i v rámci více generací.

Mnohdy je pak překvapení na obou stranách, když mluvím o tom jak kdo v rodině reaguje, které orgány jsou slabší a k čemu je tam predispozice v rámci učebních úkolů. Skvělé na tom je, že tohle můžeme sami ovlivňovat. Pokud se totiž snažíme učit naše úlohy, rozvíjet naše talenty, pak z velké části snáze proplouváme různými úskalími.

Navíc ještě třeba zjistíte, že váš muž je v mnoha směrech podobný vašemu tatínkovi, byť se vám to zdá jako absurdita. Nebo že váš manžel má k mnoha věcem stejný postoj, jako muž vaší sestry. Jenže jeden to žije v rovnováze, nebo té „světlejší“ polaritě a ten druhý si to jde jen v té temné části. To je pak dost často velký mazec.

Pokud jde o dítě, zjistíte jeho předpoklady a třeba i to, jestli má sklon k chaosu, nebo potřebuje mít vše dokončené až do posledního detailu. Možná zjistíte, že s vámi drobátko manipuluje a vy mu to s, s prominutím, žerete.

Méně vtipné bývá zjištění, že ten druhý (ještě pořád) nechápe důsledky svých činů.

Pokud i vy chcete kouknout pod pokličku a objevit tajemství Kabaly, napište mi.

 

 

Čarodějka na plný úvazek. Pečují o tělo i duši. Dotekem, vůní, homeopatiky, slovem. Díky svým znalostem a schopnostem pomohu i vám na cestě ke zdraví a spokojenosti.