Pocit bezpečí a naše vnímání

Ta vyhřívací podložka je fakt super, říká klientka.

No jasně a je víc než potřeba.

Vzpomenete si, co nás učili ve škole, když je někdo v šoku?

3 x T.  Teplo, ticho, transport.

Ženy jsou na teplo obzvlášť citlivé. Je to logické, neboť tohle si neseme v naší epigenetické buněčné paměti. Teplo bylo nutnosti k přežití už v dobách, kdy jsme obývali jeskyně. Pokud bylo teplo, měli jsme pocit bezpečí. I proto při dnešní „energetické krizi“ velká část lidí má velký strach. Naše buňky si pamatují, jaké to je zažít zimu.

Že jsme díky tomu náchylnější k manipulaci tu dnes rozebírat nebudu.

Téma bezpečí je pro nás důležité. Jako dospělí si to úplně nepřipouštíme. Tak maximálně nepůjdeme v noci parkem, kde se pohybují podezřelá individua a výlet na hřbitov si o půlnoci asi taky necháme ujít. A proto ně vaše pocity zajímají i při péči o tělo.

Potřebuji, aby při masáži nebo terapii měl klient pocit bezpečí, protože bez něj se nikam nepohneme. Když vám mrznou nohy bez ponožek, zkuste se uvolnit, 😊 to prostě nejde.

Bezpečí je naše „základna“ a z ní můžeme vyrážet do světa.

Víte kdy se cítíte v e svém těle bezpečně a co pro to můžete udělat?

Těch technik je opravdu hodně, já vám teď poradím jednu „rychlovku“ 😊

Postavte se s nohama rozkročenýma na šířku kyčlí, špičky rovně („chytnout země“- tím se otevře pánev sama od sebe), kolena uvolněná, pánev podsazená a páteř i hlava vzpřímená.

Uvolněte ramena a dívejte se rovně. Teď jste v pozici, kdy otočíte hlavu na všechny strany v největším možném rozsahu. Pozorujte dech, jak se zklidňuje sám od sebe.

Víte, co se stalo?

VIDÍTE NA BUBÁKY V ZÁDECH 🙂 a tím pádem se cítíte o hodně bezpečněji. Vyzkoušejte.

Je to malý trik, jak být každý den o chlup víc v pohodě.

A kdyby ne, jsem tu pro vás.

Čarodějka na plný úvazek. Pečují o tělo i duši. Dotekem, vůní, homeopatiky, slovem. Díky svým znalostem a schopnostem pomohu i vám na cestě ke zdraví a spokojenosti.