SebeVědomí

Vědomé jedení, vědomé milování, Sebevědomí…Kde se vzala tahle slova skloňovaná čím dál častěji, a o čem to vlastně je, a proč to „žít“?

Být vědomí je pro mě velmi podobné slovu být přítomný. Tedy tady a teď. Takže jsem si vědomá sama sebe. Sebe Vědomá. Vnímám svoje pocity a emoce, vnímám, jestli mi náhodou není zima, nemám hlad, nepotřebuju čůrat 😊. Jsou to moje potřeby a vnímání světa. Když se od nich odpojím tělo začíná být ve stresu, neplním totiž jeho pokyny. Odpojuji se i od své duše, svého kompasu v životě. (Opáčko, co dělá stres, pro dnešek vynechám.)

Vědomé jídlo je také o zpomalení. Užívání si, vychutnávání. Bez telky a mobilu. Vím, co jím.

Je to teplé, studené, hmmm copak je v tom asi za koření. A už mám dost? To, co cítím je ještě hlad nebo už mě jen honí mlsná?

Vědomé milování si už tedy nejspíš zvládnete rozklíčovat sami.

Vše je o koncentraci, zaměření. A jak je známo, kam zaměřím svou pozornost, tam stoupá energie. Pak můžu snáz pocítit radost, uspokojení z dobrého jídla nebo …

Uvědomuji si, že když mám víc práce, nebo jen nemám svůj den, je všechno úplně jinak. Naštěstí si to nedělám moc často.

Chcete se zaměřit na koncentraci a zároveň uvolnění? Pojďte si dát týden s meditacemi a dýchacím cvičením. Stačí se přihlásit.  Každý den vám přijde do schránky cvičení na 5 – 10 minut. Kdy si na něj uděláte čas je jen a jen na vás. Budu vašim průvodcem a zároveň si udělám dostatek času i sama pro sebe.

Tak kdo se přidá?

Začínáme v pondělí.

Čarodějka na plný úvazek. Pečují o tělo i duši. Dotekem, vůní, homeopatiky, slovem. Díky svým znalostem a schopnostem pomohu i vám na cestě ke zdraví a spokojenosti.