Typy pro klidnou dovolenou

Těšíme se na dovolenou a pak to najednou není podle našich představ. Co s tím? Podělím se o pár triků které mohou zklidnit pobyt i vaši mysl.

  • Propouštějte a opouštějte emoce. Uvědomte si, že váš partner, dítě, dělá to, co si myslí, že je v danou chvíli to nejlepší a nejvhodnější. To, že vy to tak nevnímáte a necítíte je věc druhá 😊. Ne, nemusí se vám to líbit, jen respektujte právo na pocity druhých.
  • Štve vás to moc? (ujišťuji vás, že v tom jedu s váma. Taky bych občas někoho nejraději utloukla lžičkou od kafe… A živě si to umím představit 😊) Tak ty nakumulované emoce někde stranou pusťte. Vydýchejte je, vytřepejte, vydupejte, vykřičte, (jde to i s umyvadlem plným vody. Stačí se nadechnout, předklonit a ječet. To pro ty, co jsou ve velkém hotelu a nechtějí budit pozornost)
  • Z bídných situací odcházejte. – Na záchod, napít se, pozorovat krajinu. Cokoliv, kamkoliv… nebo se třeba jen otočte a v klidu vydechněte. Největší tlak a impulz k okamžitému řešení pomine.

Na dovolené totiž často vygraduje vše, co nebylo v průběhu roku vzato na milost, vše, co zůstalo hnít někde pod kobercem. Máme to tak všichni. Takže fotky na FB jsou super, ale nevěřte všemu, co vypadá na první pohled dokonale.

A naše pohodářka Ebby .

Čarodějka na plný úvazek. Pečují o tělo i duši. Dotekem, vůní, homeopatiky, slovem. Díky svým znalostem a schopnostem pomohu i vám na cestě ke zdraví a spokojenosti.