Datum z rodu magických

Číslům přisuzuje velká vypovídací schopnost.

Mohou být solární nebo lunární, podle toho, co vyjadřují.

Zda jde o vypovídací hodnotu čísla jako takového anebo nám zprostředkovává úhel pohledu, něco odráží, například písmeno, celé slovo, název. Jde vlastně o přepis slov do číselného kódu. To je jeho odrazová, lunární schopnost.

Každé číslo má svou vibraci, a tak i ten dnešní datum patří k těm MAGICKÝM. Konec konců, letošek na ně bude bohatý.

4. 4. 2020.

Opět se nám tu objevují čtyřky. Tentokrát je to čtyři na třetí! Přitom 4 je vibrací celé roku. Tak copak nás asi čeká? Každé číslo, pokud se objevuje víckrát po sobě, nese jakousi naléhavost.

Já si to představuji podobně, jako když máte malé dítě. Nejdřív si hraje a volá: „Mami, mami.“ A vy nic. Tak přijde, zatahá za rukáv a vy zase nic. No, tak co už mu zbývá? Vezme kostičku a jebne vás s ní do hlavy. „Au! To bolí.“

No bodejť, dvakrát nic, tak je třeba zvýšit kalibr. Ejhle, už jsme si všimli.

Čtyřka – vyváženost, být ve svém středu, mít sílu uskutečnit, prosadit se. Ne na úkor druhých, vnímat jejich i svoje potřeby a být s tím v souladu. Koneckonců, situace okolo nás k tomu přímo a bez kompromisů vede. Nebýt stádem, tvořit. Tvořit nové, nechat zrodit nové. I kdyby to měl být nový moučník nebo ručně upletený svetr, nové pojetí našeho života.

ZROD, zrození.

(A ještě k tomu Velikonoce za dveřmi. )

Nevím, jak jste na tom vy, ale se mnou teď chvílemi cloumá vztek a bezmoc, zejména když si pustím telku. Pak jdu, potulím muže, naše zvířectvo a svět je najednou v pořádku, aspoň tady.

Tohle datum, má totiž v sobě ještě ukrytou 8. Symbol nekonečna, propojení, sjednocení. Zároveň je v něm vděčnost a právě ona touha po spravedlnosti. Zkouším tedy nevnímat spravedlnost jen svým viděním světa, svou optikou, ale hledám pohled komplexnější. Snad tak pochopím víc.

Víte co, zkuste to taky.

Čarodějka na plný úvazek. Pečují o tělo i duši. Dotekem, vůní, homeopatiky, slovem. Díky svým znalostem a schopnostem pomohu i vám na cestě ke zdraví a spokojenosti.