Jméno pro miminko

Čekání na nový přírůstek v rodině většinou přináší i dohady jak se „to malé“ bude jmenovat.

Všichni rodiče si myslí, že jméno vybírají oni.

Napadlo vás někdy, že dušička co se chystá k nám na zemi, vybírá jméno sama? Ona ho totiž potřebuje, aby mohla plnit úkoly a používat své dary (talenty) které si předsevzala.

Každé písmeno má totiž svou numerickou hodnotu a také svou vibraci.

Ještě pořád mi nevěříte?

Dám vám příklad. Písmeno K v sobě skrývá potenciál velké moci. Ovšem moc by měla být používána s pokorou, otevřeností. R zase přináší harmonii, soulad, touhu po rovnováze.

Teď si zkuste vzpomenout jestli vedle sebe máte nějakou Kateřinu, Karolínu nebo Karlu.

Jaké jsou nositelky tohoto jména? Já jich znám několik a o všech mohu říct, že jsou to výrazné osobnosti a ujišťuji vás, že na věku nezáleží.

Už jsem zmínila, že každé písmeno má svou numerickou hodnotu i význam. Takže i každá Kateřina je trochu jiná 🙂 Tenhle výklad jména vezměte jen jako inspiraci, a já, k jedné z nich napíšu pár vět.

Co vy na to?

Tahle Katka v sobě nese velkou vnitřní sílu, její duše ví, že překoná každou překážku, vnímá svou obětavost i touhu dokončovat vše, co započala. Dost možná je pro jiné trochu tvrdohlavá a trvající si na svém, ale je to i proto, že kromě své duše a svého vnitřního já, vnímá sama sebe jako jedinečnou bytost. Je to ovšem jen rovnováha – nezištnost a obětavost x vědomí si vlastního já. A tak tuhle Kačku nic nedožene do totálně sebedestruktivního jednání a sama sebe si bude vždy vážit.

Zkuste i vy rozbor Kabaly a určitě se o sobě dozvíte spoustu zajímavých věcí.

Čarodějka na plný úvazek. Pečují o tělo i duši. Dotekem, vůní, homeopatiky, slovem. Díky svým znalostem a schopnostem pomohu i vám na cestě ke zdraví a spokojenosti.