Neohlížej se, jde za námi kůň

Myslím, že tohle byl film pro děti. Já mám pro vás trochu jiný příběh.

Příběh z praxe

Jedno pondělí pípla SMS. „Ahoj, mohla bych se tě zeptat, jestli se na dálku dokážeš napojit na koně? Je v bídném stavu a selhávají mu ledviny“

Odepisuji že tohle umím. Řešíme podrobnosti a já jdu léčit, protože někdy jde opravdu o čas. Dělám všechno, co umím a modlím se za zázrak.

Kůň (poník) je na tom opravdu špatně a tak veterinářka rozhoduje o převozu do nemocnice a já druhý den ještě opakuji léčení. V nemocnici jsou z toho trochu divý, protože najednou se začal lepšit, navíc se jim nedaří odhalit příčinu onemocnění a vlastně i to že se lepší. S tím moc nepočítali.

Po týdnu přichází ještě jedna ataka komplikací, ale dáme i to. Poník je z nemocnice doma, ovšem ještě stále se nerozpustila drobná sraženina a navrch si dovezl virózu.

Po domluvě s majitelkou jedu za nimi. Dávám homeopatika z říše rostlin, léčím a vnímám tu obrovskou změnu od začátku všech těchto peripetií. Ze stavu, o kterém jsem nevěděla jestli ho vůbec přežije, k okamžiku kdy kůň vypadá naprosto spokojeně. Děkuji za zázraky.

Tahle SMS mluví za všechno „Dobrý den, jen jsem vám chtěla poděkovat za záchranu mého koně. Moc a moc děkuju.“

Čarodějka na plný úvazek. Pečují o tělo i duši. Dotekem, vůní, homeopatiky, slovem. Díky svým znalostem a schopnostem pomohu i vám na cestě ke zdraví a spokojenosti.