„Sedni, lehni, dej pac.“

Že pejska nemáte a ani nehledáte nic o psech? A co třeba děti, partnera, kámošky, ty máte?

Vím, je to trochu metafora, ale jen jsem začala víc vnímat, jak pěkně cvičíme, děti, sebe, své partnery.

Tohle je ještě v pořádku, ale tohle….  „NO FUJ, NESMÍŠ!“

Jasně, řád je potřeba a vytvářením hranic, ať už vlastních, nebo dítěti, vytváříme i pocit bezpečí. Ale kam až je to nutnost a odkud je to socializace, ochočování, výuka hodných holek a hodných kluků.

A co je vlastně ženský princip? Téma které jsem si dnes uvědomila v plném rozsahu. Pro každou z nás je to totiž trochu o něčem jiném. Každá si žijeme ve své realitě.

Mluvíme velmi často o tom, jak být ženou, v ženské energii.

woman-768702

Jenže co se za tím ukrývá?

Jaká je Žena?

 Tak, kam vás hodila vaše fantazie? Já bych si dřív asi představila éterickou, křehkou bytost. Něžnou slabou ( tak trochu princezničku).

Už jsem ale ušla celkem dlouhý kus cesty a tak má představa je trochu jiná. Ano, může mít design drobné křehké víly, ale to ještě nic neříká o tom jaká je, jak se chová. Máme stále ještě v mnoha ohledech potřebu lidi kolem sebe škatulkovat. Ta je taková a tahle maková…hubená, tlustá, náladová, protivná.

Tak, KDO je ŽENA?

Jsme jí všechny, jen se ještě třeba trochu hledáme, učíme se příjímat svůj stín, svou temnější a schovanou stránku.

Pro mě je tou temnou stránkou třeba Lilith – živá, nespoutaná, divoká, dle bible spíš démoanimal-1284276n, ale také jasně si vědomá svých hranic, své síly. To díky ní, se umíme vyhrabat ze samého dna, jsme schopné přežít téměř cokoliv. Je to prazákladní živočišná (vlčí) síla.

Pokud si jste vědoma toho, že uvnitř jste sice křehká, ale pevná (zkrátka diamant ), že otevřenost a zranitelnost neznamená slabost, ale SÍLU a pokud umíte použít i svou mužskou část ve chvíli kdy to potřebujete- analýzu a zaměření na cíl a výkon, zůstáváte většinou v souladu sama se sebou, se svým ženstvím. S polaritou ženy.

Je to hlavně o tom, že se znám, nepopírám žádnou svoji tvář, nenechám se nacpat do škatulky ani jako hodná, ani jako zlobivá holka.

Já vám totiž s radostí všechny vaše škatulky rozšlapu. Učím se být jiná, proměnlivá. V souladu se sebou, s přírodou, se světem, i menstruačním cyklem.

Proto i to zamyšlení nad výchovou, v mnoha věcech jsem své děti podrobovala výcviku.

Tááák je hodná, tady má piškotek.

Ale věřím, že nikdy není pozdě a pokud vaše děti ( třeba i ty dospělé) vidí jak se měníte, nezbývá jim, než se trochu měnit spolu s vámi.

Ono, jak jinak vyjít s mimozemšťanem.

Čarodějka na plný úvazek. Pečují o tělo i duši. Dotekem, vůní, homeopatiky, slovem. Díky svým znalostem a schopnostem pomohu i vám na cestě ke zdraví a spokojenosti.