Výbavička pro maminku.

Blíží se příchod miminka na svět a část maminek pociťuje únavu a třeba i bolesti v bedrech.. Přeci jen, nějaké to kilo navíc dává tělu zabrat.

Pomoct si můžete těhotenskou masáží a nechat se trochu pohýčkat, uvolnit svaly a napětí v těle.

Nedávno jsem řešila s budoucí maminkou, co všechno může usnadnit porod.

Možná hledáte také něco pro sebe a tak vám to trochu shrnu 🙂

Určitě je to aromaterpaie, namíchaný olejíček si můžete vzít s sebou do porodnice.

Jakou bylinku a květinku použít najdete v tomhle článku, nebo se objednejte na masáž a pokud budete chtít namíchat olejíček přímo pro váš porod, dejte mi vědět a já ho pro vás připravím.

S láskou, s rituálem a záměrem pro hladký porod.

Pokud máte strach z porodu, nebo vnímáte potřebu být připravena na různé situace, které mohou nastat, můžete použít homeopatika.

Pro těhulky velmi šetrná a bezpečná metoda.homeopathy-1409040

Na strach před porodem funguje Gelsemium, ředění 9CH nebo 15CH. Pokud máte raději bachovy Resque Remedy nic vám nebrání po nich sáhnout. Ať už předem, nebo při porodu – možná se budou hodit i tatínkovi 🙂

Na přípravu k porodu, máme tenhle trojlístek, Caulophylum 9CH, Arnika Montana 5CH, a Actea Racemona 15CH.

Caulophylum lze doporučit u žen se sedavým způsobem života jako příprava – uvolnění porodních cest  zkrátka tam, kde je trochu slabší svalový tonus, používá se týden až čtrnáct dní před termínem porodu. Jestli se věnujete sportu i v těhotenství a jste  v pohybu, nechte to na miminku.

Můžete si ho vzít s sebou do porodnice, pro případ, že by se rozběhnutý porod zastavil. Vezměte si 3 – 5 kuliček a po hodině opakujte, jednodušší je rozpustit je v 500ml vody a popíjet v rámci pitného režimu. Přidejte i homeopatikum Actea Racemosa. Koktej průběžně protřepejte a popíjejte..

Arnica Montana 5CH nebo 9CH urychluje regeneraci, lze ji použít i při dlouhém porodu při únavě. Podpoří zavinování dělohy po porodu a opečuje všechna vaše porodní zranění. Můžete ji užívat celé šestinedělí.arnica-468434

Doufám, že domluva s miminkem a vaše souhra se obejde  bez tohohle všeho, ale jestli vám to přidá klid na duši, víte po čem sáhnout.

Ještě je tu jedno báječné homeopatikum, které podporuje laktaci – Ricininus Communis 5CH. Tady určitě potenci NEMĚŇTE. Stačí 3kuličky 2 x denně, podle potřeby, není nutné ho užívat stále.

 

Čarodějka na plný úvazek. Pečují o tělo i duši. Dotekem, vůní, homeopatiky, slovem. Díky svým znalostem a schopnostem pomohu i vám na cestě ke zdraví a spokojenosti.